Vi stödjer inte din webbläsare!

Vi rekommenderar att du uppgraderar din webbläsare för en bättre upplevelse.

Förening Boo

Styrelsen 2024 - 25

PROS Boo:s Styrelse 2023

 

Ordförande Ingrid Lilja
ingrid@bokrr.se
070-554 80 85
Vice ordförande Eva Hellström
eva49@outlook.com, ‭
070-268 09 74‬
Sekreterare Aino Ljunglöf
ainoljunglof@gmail.com
076-128 70 10‬
Kassör Karin Norman
karinnorman@yahoo.com
‭070-471 66 65‬
Medlemsansvarig Gun Rauke
gura31151@gmail.com
‭076-282 80 54‬
Studieorganisatör Annika Hellström
annikahellstrom@me.com
070-567 15 17‬
Reseansvarig Sonny Näfstadius
sonny.nafstadius@telia.com
070-727 57 28‬
Ledamot Karin Becker
karin.y.becker@hotmail.com
070-630 81 00‬
Ledamot Reinhold Bartak
reia@bartak.se
076-776 82 20‬
Ersättare Gunilla Norrby
gunilla.norrby51@icloud.com
070-888 51 81‬

Revisorer
Jan Lundberg, ordinarie och sammankallande
070-554 8010, jan.lundberg1@bredband.net
Gunnar Olsson, ordinarie
070-362 5519, gunnar.w.olsson@gmail.com

Valberedning väljs påkommande medlemsmöte