A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Om Föreningen

Styrelsen och Revisorer

Alla äro flitiga i denna grupp, som våra bin! Alla äro flitiga i denna grupp, som våra bin!

Befattning

  Namn

 Tel. nr.

Ordförande Anders Ryttinger
anders.ryttinger@telia.com 
072-5436437  
Sekreterare Monica Hellström
ammonica.hellstrom@gmail.com       

072-5635791

Kassör

Lars-Gunnar Arvsell
flodarevbyro@telia.com

076-0963998
Studieorganisatör Kjell Björkander
kjell.bjorkander@telia.com 

070-5182930

Ord. ledamot Kajsa Bergeld
kajsa.bergeld@gmail.com 
 

070-4756108

Ord. ledamot

Lars Bergelind 
lars.bergelind@telia.com 

070-5828286
Ord. ledamot Rune Aldén
rune.alden@telia.com
070-7340957
Ord. ledamot

Kajsa Ryttinger
kajsa.ryttinger@telia.com

070-6772250
Ersättare Dennis Strand
strand.dennis@gmail.com
0302-35382

Ersättare Marion Cederlund-Mohoff
marion.cederlund@gmail.com
073-1434219
===============

=====================

==========

Revisorer

Roger Persson
birgitta.roger.persson@gmail.com

Hans Johansson
9314hj@gmail.com

Ersättare 

Bo Magnusson

0302-34326

 

070-1401285

 

0302-31062 

 

 

Vi använder cookies för att ge dig den bästa möjliga upplevelsen av vår hemsida.